STW45NM60 - W45NM60 - 45NM60 -POWER MOSFET N-channel 650V@Tjmax - 0.09Ω - 45A - TO-247
Stok Kodu
11-643
459,00 TL
Kalan Stok :  96
https://www.st.com/resource/en/datasheet/stw45nm60.pdf
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STW45NM60 - W45NM60 - 45NM60 -POWER MOSFET N-channel 650V@Tjmax - 0.09Ω - 45A - TO-247 STW45NM60 - W45NM60 - 45NM60 -POWER MOSFET N-channel 650V@Tjmax - 0.09Ω - 45A - TO-247 MOSFET TRANSISTOR hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-643