STW20NK50Z - 20NK50 - W20NK50Z - N-channel 500 V, 0.23 Ω, 20 A . MOSFET
Stok Kodu
216,00 TL
Kalan Stok :  9
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STW20NK50Z - 20NK50 - W20NK50Z - N-channel 500 V, 0.23 Ω, 20 A . MOSFET STW20NK50Z - 20NK50 - W20NK50Z - N-channel 500 V, 0.23 Ω, 20 A . MOSFET MOSFET TRANSISTOR hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-2512