STP20NM60, P20NM60, 20NM60 TO220 600V 20A 0.29Ohms 192W N-Channel MDmesh Power MOSFET-STM
Stok Kodu
189,00 TL
Kalan Stok :  42
https://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/24350/STMICROELECTRONICS/STP20NM60.html
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
STP20NM60, P20NM60, 20NM60 TO220 600V 20A 0.29Ohms 192W N-Channel MDmesh Power MOSFET-STM STP20NM60, P20NM60, 20NM60 TO220 600V 20A 0.29Ohms 192W N-Channel MDmesh Power MOSFET-STM STP Serisi Mosfet Transistor hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-6161