LM12-3004LA , Proximity Sensor , Proximity Switch (Düz Kafadır)
Kategori
Stok Kodu
RF-2.8
378,00 TL
Kalan Stok :  3
LM12-3004LA , Proximity Sensor , Proximity Switch
copper shell; 2, Cable length2 metres , Ip65
Sensor Tipi: Endüktif, Düz Kafa     Sensor Çapı: 12mm Gövde şekli: Silindirik, Metal, Algılama Mesafesi: 4mm Çalışma Voltajı: 10-30V DC  Çıkış: NPN NO 2m 3 kablolu
Detect distance                   2mm