LH15-10B12 -15W - İNPUT 85 ~264VAC OUTPUT 12V. 1250MA.
Kategori
Stok Kodu
12-555
1.890,00 TL
Kalan Stok :  4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LH15-10B12 -15W - İNPUT 85 ~264VAC OUTPUT 12V. 1250MA. LH15-10B12 -15W - İNPUT 85 ~264VAC OUTPUT 12V. 1250MA. AC/DC Converter hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 12-555