IKCM20L60GD , IKCM20L60 , IKCM20L60GD 20A 600V IGBT MODULE
Stok Kodu
1.350,00 TL
Kalan Stok :  1
Infineon
Product Category: Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers
RoHS:
Fan / Motor Controllers / Drivers
Half Bridge
20 A
370 uA
- 40 C
+ 125 C
Through Hole
MDIP-24
Tube
Brand: Infineon Technologies
Height: 5.1 mm
Length: 36 mm
Number of Outputs: 1 Output
Operating Frequency: 20 kHz
Pd - Power Dissipation: 67.5 W
Product Type: Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers
Series: CIPOS Mini
280
Subcategory: PMIC - Power Management ICs
Supply Voltage - Max: 18.5 V
Supply Voltage - Min: 14.5 V
Tradename: CIPOS
Width: 21 mm
Part # Aliases: IKCM20L60GD SP001299274
Unit Weight: 6,580 g
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IKCM20L60GD , IKCM20L60 , IKCM20L60GD 20A 600V IGBT MODULE IKCM20L60GD , IKCM20L60 , IKCM20L60GD 20A 600V IGBT MODULE Infineon Modül hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-5408