IKCM15H60GA , IKCM15H60 , 15A 600V IGBT IPM MODULE
Kategori
Stok Kodu
1.188,00 TL
Kalan Stok :  7
Infineon
Product Category: Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers
RoHS:  Details
Fan / Motor Controllers / Drivers
Half Bridge
14.5 V to 18.5 V
15 A
370 uA
- 40 C
+ 125 C
Through Hole
Tube
Brand: Infineon Technologies
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IKCM15H60GA , IKCM15H60 , 15A 600V IGBT IPM MODULE IKCM15H60GA , IKCM15H60 , 15A 600V IGBT IPM MODULE Infineon Modül hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-5206