2835 120LED'Lİ MAVİ , 10W/METRE 24V DC 5 METREDİR 10 METREDİR
Stok Kodu
10A43BLUE
Ürün Yurtdışından Tedarik Sürecinde
2835 120LED'Lİ MAVİ , 10W/METRE 24V DC METRESİ 10 METREDİR
2835 120LED'Lİ
10 METRE
MAVİ 10W(METRE) 24V DC
120 LEDLİ
PCB GENİŞLİĞİ 8MM
BAKIR PCB
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
2835 120LED'Lİ MAVİ , 10W/METRE 24V DC 5 METREDİR 10 METREDİR 2835 120LED'Lİ MAVİ , 10W/METRE 24V DC 5 METREDİR 10 METREDİR LED & LED DRIVER hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 10A43BLUE 2835 120LED'Lİ MAVİ , 10W/METRE 24V DC 5 METREDİR 10 METREDİR