2835 120LED'Lİ ,BEYAZ 6500K , 10W/METRE 24V DC 10 METREDİR
Stok Kodu
10D25WHITE
Ürün Yurtdışından Tedarik Sürecinde
2835 120LED'Lİ
10 METRE
BEYAZ 6500K  10W(METRE) 24V DC
120 LEDLİ
PCB GENİŞLİĞİ 8MM
BAKIR PCB
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
2835 120LED'Lİ ,BEYAZ 6500K , 10W/METRE 24V DC 10 METREDİR 2835 120LED'Lİ ,BEYAZ 6500K , 10W/METRE 24V DC 10 METREDİR LED & LED DRIVER hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 10D25WHITE 2835 120LED'Lİ ,BEYAZ 6500K , 10W/METRE 24V DC 10 METREDİR