2835 120LED'Lİ AMBER 1800K , 10W/METRE 12V DC 5 METREDİR
Stok Kodu
10C41AMBER
Ürün Yurtdışından Tedarik Sürecinde
2835 120LED'Lİ
5 METRE
AMBER 10W(METRE) 12V DC
120 LEDLİ
PCB GENİŞLİĞİ 8MM
BAKIR PCB
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
2835 120LED'Lİ AMBER 1800K , 10W/METRE 12V DC 5 METREDİR 2835 120LED'Lİ AMBER 1800K , 10W/METRE 12V DC 5 METREDİR LED & LED DRIVER hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 10C41AMBER 2835 120LED'Lİ AMBER 1800K , 10W/METRE 12V DC 5 METREDİR