1N457ATR - 1N457A - 1N457 - 457A - 60 V, 500 mW low leakage diode
Kategori
Stok Kodu
20,52 TL
Kalan Stok :  235
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
1N457ATR - 1N457A - 1N457 - 457A - 60 V, 500 mW low leakage diode 1N457ATR - 1N457A - 1N457 - 457A - 60 V, 500 mW low leakage diode 1N SERISI hızlı kargo, uygun fiyat hemen satın al | Çakır Elektronik 11-2133 1N457ATR - 1N457A - 1N457 - 457A - 60 V, 500 mW low leakage diode